ADWORDS ÇALIŞMASI

ADWORDS ÇALIŞMASI

Adwords Nedir?

Google Adwords, kısaca ADS olarak bilinir ve dijital ortamda reklamcılık faaliyetleri için sadece bir mahalle esnafından, milyon dolarlık şirketlere dek; internet ortamında reklam vermek isteyen neredeyse tüm kişi ve kurumlar tarafından kullanılır. Google ADS aracılığıyla internet sitelerinize, ürünlerinize, markanıza, fiziki adresinize ziyaretçi ve müşteri çekebilirsiniz. Google Adwords Reklamcılık üzerinden faydalı bir sonuç elde etmek ve ödenen reklam bütçelerini boş yere harcamamış olmak için mutlaka Profesyonel Adwords Desteği almanız tavsiye edilir.

Google Adwords üzerinden bir reklam kampanyası başlatmak kolay gibi görünse de, doğru yapılandırılmamış reklam opsiyonlarıyla daha fazla ödeme yapmak ve daha az sonuç elde etmek durumunda kalabilirsiniz. Günümüz işletmelerinin bu alanda başarısız olma sebepleri şu şekilde sıralanabilir;

1.       Profesyonel reklamcılığa önem vermezler. Destek almadan reklamcılığa giriş yaptıklarında daha fazla reklam bütçesi öderken, daha az olumlu sonuç elde ederler.

2.       Tecrübesizlikten ötürü, reklam ayarlarını doğru yapamazlar. Yanlış yapılandırılmış reklamlarla zarar ederler.

3.       Reklamı, ne için açacaklarını bilmezler. Reklamın ziyaretçi elde etmek için mi, yoksa satışları artırmak için mi açılacağı konusunda yanlış seçimler yaparlar.

Bu tür yanlış kararlar almadan ve binlerce liralık zarara uğramadan önce Helal EL Diyar'ta 2006’den bu yana 16 yıllık sektör tecrübesiyle ProfesyonelGoogle ADS Hizmeti alabilirsiniz.

Google ADS Ne İşe Yarar?

Google ADS reklamcılığının ne olduğundan ve ne işe yaşadığından yukarıda kısaca bahsetmiştik. Daha kapsamlı bir şekilde Google Adwords Reklamcılık ile neler yapabileceğimizi, ADS reklamlarının ne işe yaradığını bazı maddelerle sıralayalım.

·         Daha fazla ziyaretçi, daha fazla müşteri ve daha fazla satış elde etmeniz mümkündür.

·         Doğru bir reklam yapılandırmasıyla fiziki mağazaların ciroları, satışları ve ziyaretçileri kat kat artabilir.

·         İnternet sitenize, fiziki konumunuza, ofisinize veya mağazanıza gelen ziyaretçi sayısını artırabilirsiniz.

·         Tüm reklamcılık avantajları Google ADS üzerinde elde edilebilir.

Helal EL Diyar Ajans Google Adwords Yönetimi

Reklam hesaplarında daha etkili ve daha hızlı sonuçlar elde etmek için Helal EL Diyar Profesyonel Google Adwords Yönetimi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Helal EL Diyar Ajans’ın yılları aşkın sektör tecrübesinden güç alarak en doğru fiyatlandırma ve en doğru reklam optimizasyonuyla daha iyi sonuçlar elde etmeniz mümkündür. 

Diğer Hizmetlerimiz