WEB TASARIM

WEB TASARIM

Web Tasarımı; bir kişi, kurum, firma, mağaza, ürün, için tamamen duyulan ihtiyaçlara özel hazırlanan profesyonel internet sitesi kurma hizmetidir. Web Tasarımı hizmetiyle daima son kullanıcı için estetik, ulaşılabilir ve aynı zamanda harekete geçirici tasarımlar hedeflenir.

Bir E-ticaret sitesinde satışlara odaklanılırken öncelik, siteye girecek müşterilere kolay kullanılabilirlik sunmaktır. Bir kurumsal internet sitesinde ise firmanın, ürünlerin veya hizmetlerin tanıtımına odaklanılırken ziyaretçiye son derece anlaşılabilir ve kolay kullanım içeren sayfalar sunulması gerekir. Her Web Tasarımı, kullanım alanına göre öncelikler ve önemli özellikler belirlenerek hazırlanmalıdır. Web Tasarımı hizmetlerinde en çok tercih edilen ürün türleri aşağıdaki gibidir.

Web Tasarımı Çeşitleri

·        E-Ticaret Web Tasarımı: Online satışlarınızı gerçekleştirmeniz için profesyonel alt yapılı bir online mağazanız olur.

·         Kurumsal İnternet Sitesi: Firmanızın, mağazanızın, markanızın dijital kimliği oldukça önem arz eder. İcodeAjans Web Tasarım hizmeti aracılığıyla kurumsal internet sitenizi bugün oluşturmaya başlayabilirsiniz.

·         Ürün Tanıtım/Ürün Satış Sitesi: Sadece bir ya da birkaç ürününüz mü var? Ürüne özel web tasarım ile ön plana çıkarabilir, isterseniz online satışını internet sitenizden yapabilirsiniz.

·         Kişisel Site/Kişisel Blog: Adınız kıymetli! Kendi adınıza bir kişisel site veya kişisel blog web tasarım hizmeti alarak CV paylaşabilir, kendi portfolyonuzu oluşturabilir, blog yazıları yayınlayabilirsiniz.

·         Diğer Özel Tasarımlar: Web Tasarımı; sadece bir ürün satış sitesi veya kurumsal internet sitesi kurulumu olarak düşünülmemelidir. Aklınıza gelebilecek her türlü proje için bir internet sitesi oluşumu tasarlamak günümüzde mümkündür.

Web Tasarımı bunlarla da sınırlı kalmaz! Oyun siteleri, eğitim siteleri, forum siteleri gibi her türlü proje için Web Tasarım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Helal EL DiyarAjans Web Tasarım Ajansı

Birbirinden yenilikçi ve özel tasarımlar aracılığıyla, profesyonel ekibiyle, geniş müşteri memnuniyeti hacmiyle aklınıza gelebilecek her türlü internet sitesi hizmetini Helal EL DiyarAjans'ta bulabilirsiniz.

Bilindik kalıpların dışına çıkmak isteyenler için Web Tasarımı hizmetleriyle profesyonel Helal EL Diyar Ajans Web Tasarımı Ajansı her zaman müşterilerine hizmet vermeye hazır. En iyi maliyet ve en iyi performans öncelikli web tasarımı hizmeti için buradayız. 

Diğer Hizmetlerimiz