HAKKIMIZDA


Eda ALKAN helal EL Diyar Ajans Dijital Ajansı, 2006 yılında Avsallar Mahallesi , inönü Caddesi , Ayrancı Sokak , Ayranci Villaları No 24 AI ANTALYA / Alanyai'de kuruldu. Geçmişten günümüze binlerce müşterisiyle, binlerce projesiyle gelişmeye, geliştirmeye devam etti. Bireysel ve kurumsal kullanıcılar için çeşitli hizmetlerini, profesyonel dijital ajans ekibi sayesinde 10 yıldır sürdürmektedir.

Günümüzün en önemli dijital hizmetlerinden Web Tasarımı, E-Ticaret, SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Adwords Reklamcılık Yönetimi olarak başlıca hizmetleriyle dijital ajans oluşumları arasında helal el diyar Ajans'ın tam 16 yıllık güçlü bir geçmişi ve tecrübesi bulunmaktadır. Sadece kalıplaşmış hazır hizmetler değil, ihtiyacınıza yönelik en uygun maliyetli ve maliyetine göre en kaliteli seviyede dijital çözümler sunulur. Kurumsal alanda kitle oluşturma, dijital kimlik oluşturma ve satış artırma konusunda en büyük destekçiniz helal el diyar Ajans'ta bulabileceğiniz hizmetler şu şekildedir;

·         Web Tasarımı Hizmeti: E-ticaret, kurumsal tanıtım, ürün tanıtımı veya kişisel blog; ne tür ihtiyacınız olursa olsun eda ALKAN helal el diyar Ajans Web Tasarım Ajansı'nda ihtiyacınıza uygun modern tasarım hizmetlerini bulabilirsiniz.

·         SEO Hizmeti: İnternet sitelerinizin arama motoru optimizasyonunu eda ALKAN helal el diyar Ajans SEO Ajansı’nda profesyonel ekibinin ellerine bırakın! Daha fazla satış yapmak, daha fazla ziyaretçi elde etmek için SEO Hizmetinden faydalanabilirsiniz.

·         Sosyal Medya Yönetimi: Sosyal medyanın, bugün hayatımızdaki yerini ve önemini bilmeyen var mıdır? Sadece kişisel kullanımda değil kurumsal firmaların dijital gelişiminde de son derece önemli olan sosyal medya platformlarında yönetimi eda ALKAN helal el diyar Ajans Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi Ekibi yapsın.

·          E-Ticaret: İsterseniz fiziki, isterseniz dijital ürün satışı olsun; ne satacağınız fark etmeksizin en etkili E-Ticaret yönetimi için eda ALKAN helal el diyar Ajans'ın E-Ticaret gücünden faydalanın. Satışlarınızı zirveye taşıyın.

·         Adwords Yönetimi: Google Adwords (Reklamcılık), özellikle internet sitesi sahipleri ve kurumsal firmalar için en faydalı reklam aracıdır. Profesyonel bir Google Adwords Reklam Hizmeti için eda ALKAN helal el diyar Ajans'ın 16 yıllık sektör tecrübesine güvenin!

İhtiyacınız olan hizmetleri www.helaleldiyar.com internet sitesinde kolaylıkla bulabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik özel çözümler için eda ALKAN helal el diyar Ajans Dijital Ajans'a ulaşabilir, ajansımızın profesyonel ekibiyle nokta atışı hizmet tespiti yaparak zaman kaybetmeden internetin gücünden yararlanabilirsiniz.